Budżetowe gogle Unigear

Autor: 26 listopada, 2018Snowboard
budżetowe gogle unigear

Pierwsza współpraca na Youtubie – pierwsze szlify

Youtube ma dziś ogromny potencjał. Kanał prowadzę regularnie od sierpnia tego roku (2018) i już przy stu subskrybentach wpadła mi oferta barteru. Barter to najczęściej słaby deal. W najprostszym wydaniu polega to na tym, że firma wysyła blogerowi swój produkt, a ten w zamian robi placement lub pisze review/artykuł na swoich kanałach.

W przypadku mojego kanału to zdecydowanie był słaby deal, bo przysłano mi tanie gogle i poproszono o review na kanale. Czyli wiele godzin mojej pracy w zamian za sprzęt o wartości dwudziestu dolców – a producent ma film, który może sobie udostępnić gdzie będzie chciał.

Ale ja się ucieszyłem z tej propozycji, bo to dowód z pierwszej ręki na to, jak potężnym narzędziem jest dziś youtube.

Zgodziłem się oczywiście.

Potraktowałem to jako ćwiczenie-preludium do komercyjnej współpracy na youtubie.

Gdzieś trzeba zdobywać pierwsze szlify 🙂

Gogle Unigear

No więc firma, która się do mnie odezwała to Unigear. Ich produkt jest – nie będę ukrywał – z niższej półki. Cenowej, ale także jakościowej. Ich gogle przeznaczone są dla tych co nie spędzają na stoku zbyt wiele dni w ciągu roku i nie chcą w związku z tym wydawać fortuny na sprzęt.

Pamiętam swoje pierwsze w życiu gogle, też kosztowały ok. $20. Chyba to była marka Jumbo albo coś podobnego.

Jakościowo były duuuużo gorsze od tych od Unigear.

Jak odbierałem przesyłkę od listonosza to szczerze mówiąc spodziewałem się parszywego produktu. Ale naprawdę nie jest tak źle. Uli spodobały się. Zdecydowała, że będzie teraz w nich jeździć. W końcu mają świeżą, nieporysowaną szybkę w porównaniu do jej starych gogli.

Zniżka 20% OFF

Poprosiłem o zniżkę dla czytelników. I wiesz co? Bez problemu dali :). Dla kupujących na Amazon z kodem 20KRZYSIEK jest 20% rabatu. Kod ważny od 23-11-2018 przez 30 kolejnych dni.

Efekt wielogodzinnej pracy w zamian za $20-owe gogle  ;p