Darmowy kurs splitboardowy

By Październik 15, 2018 Snowboard

Przy okazji eventu otwierającego sezon zimowy 2018/2019 wziąłem udział w zupełnie darmowym warsztacie splitboardowym.

Było to na lodowcu Kaunertal.

A impreza nazywała się KTO – Kaunertal Opening 2018.

Mało sniegu, ale mniejsza oto. Pierwsze zakręty w tym sezonie, testy sprzętu, no i te darmowe warsztaty.

Prowadzone były przez gościa, który 10 lat temu uczestniczył we Freeride World Tour. Dla mnie bomba. Zaimprowizowałem i zaprosiłem go na szybki wywiad. Zgodził się, nawet było mu miło – a mnie jeszcze bardziej. Także wkrótce możesz się spodziewać tego wywiadu – ponownie w trzech stanach skupienia: audio, tekst i video :).

A oto krótki recap z warsztatów, pełny filmik niebawem ujrzy światło na kanale youtubie. Zapraszam serdecznie, bardzo gorąco na te lodowcową imprezę :).

 

 

Krzysiek

Przede wszystkim otwartość. Otwartość na zmianę i na ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie.   Jestem instruktorem snowboardu. Jest to nie tylko moje hobby, ale również coraz stabilniejsze źródło dochodu. Kocham to co robię. Mogę nauczyć Cię jeździć na desce, a na dodatek zainspirować do zmiany swojego życia na lepsze - tak aby toczyło się ono według Twojego scenariusza.Chciałbym Ciebie zachęcić, żebyś również spróbował robić to w czym czujesz się najbardziej komfortowo. Wykształcenie i wiek nie grają roli. Nigdy nie jest za późno żeby iść za głosem serca. Wystarczy tylko otworzyć się na zmianę i na pozytywnych ludzi, a cudowne, niespodziewane rzeczy zaczną przydarzać Ci się same :). Serio...