Konkurs 2017/2018: Długi weekend w Szczyrku i bilet na SnowFest

Autor: 27 stycznia, 201825 września, 2018Snowboard
konkurs 7hillz 2018

Hej. Niespodziewanie zmieniły mi się plany. Zostaję w Austrii do końca sezonu. Super sprawa, tylko, że miałem już pewne plany jeśli chodzi o snowboard w Polsce. Trochę mi żal dupę ścisnął gdy pomyślałem, że przepadną mi:

 

* BILET NA SNOWFEST W SZCZYRKU 9-10.02.2018

* NOCLEG W SZCZYRKU 8-11.02.2018

 

Po chwili pomyślałem, że skoro i tak tego nie wykorzystam, to może lepiej je komuś odstąpię. W końcu wpadłem na przebiegły plan, że zrobię z tego konkurs i wykorzystam tą sytuację do promocji bloga.

To nie jest konkurs sponsorowany, nie stoi za tym żadna firma, marka. Po prostu nie chcę, żeby bilet i nocleg przepadły. Bo to w sumie sporo kasy. Łączna wartość tego mojego niedoszłego wypadu to prawie 500 PLN. (Bilet 140, nocleg 351)

* Konkurs tylko dla osób pełnoletnich!
* Nie ma w tym żadnych haczyków typu, że trzeba coś dopłacić. Zmiana rezerwacji jest bezpłatna – zmieniam tylko imię i nazwisko. A jeśli chodzi o bilet na festiwal, to jest to bilet elektroniczny, na którym widnieje moje imię i nazwisko. Ten bilet drukujesz i na miejscu wymieniasz na wejściówkę. Potwierdzone przez organizatora, że można tak zrobić. Także luz :).

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział, napisz proszę na facebooku posta (na swoim profilu lub stronie), w którym:

  • W jednym lub w dwóch zdaniach napiszesz dlaczego kochasz jeździć na desce, lub dlaczego chcesz zacząć.
  • Wkleisz linka do strony z tym konkursem:  https://www.7hillz.pl/konkurs-szczyrk-luty-2018/

!!! Następnie wyślesz mi linka do swojego posta lub do swojego profilu na adres mail@7hillz.pl

Uwaga: Ten link to zgłoszenie, bez niego nie będę mógł znaleźć Twojego posta.

Przykładowy post:
posta na konkurs

 

Wygra ta osoba, której post zbierze najwięcej komentarzy.

Od Twojej kreatywności zależy efekt. Możesz napisać krótko i w punkt, możesz też pisać kwiecistym, charyzmatycznym językiem. Z perspektywy konkursu liczy się tylko ilość komentarzy pod tym jednym postem.

Wyniki

Koniec konkursu nastąpi w sobotę 03.02.2018. w niedzielę 03.02.2018 (mały update, w pt, sob, i nd jestem na FWQ w Kappl)
O godzinie 18:00 20:00 siądę do kompa i zacznę zliczać komentarze uczestników. Liczy się stan z danej chwili, w której będę sprawdzał.

Wyniki ogłoszę w niedziele przed południem. No chyba, że mi wyskoczy niespodziewana lekcja snowboardu, to trochę później. Na serio, proszę o zrozumienie. Mam teraz mocno nienormowany czas pracy.

O nagrodach

Mam tylko jeden bilet na SnowFest. Więcej informacji o festiwalu znajdziesz na stronie organizatora: https://snowfest.pl/

A jeśli chodzi o noclegi to są one zarezerwowane w pensjonacie Pod Tężnią poprzez Booking.com. Jest to pokój dwuosobowy opłacony dla jednej osoby. Jeśli chciałbyś do tego pokoju dodać kolejną osobę, to prawdopodobnie będzie to możliwe za dodatkową opłatą.

Droga na skróty dla subskrybentów i zapisanych na webinary snowboardowe

A teraz najlepsze. Tu zaczyna się agresywny marketing – tylko dla ludzi o mocnych nerwach ;). Uczestnicy konkursu, którzy są na liście subskrybentów bloga będą mieli mnożoną ilość komentarzy razy dwa !

Dlaczego tak wielka przewaga? Początkowo chciałem odstąpić bilet i nocleg wiernemu czytelnikowi. Komuś, kto jest bliżej mojego bloga, a nie komuś obcemu. To chyba naturalna kolei rzeczy. Uznałem jednak, że w ramach promocji otworzę się na innych.

Jeśli jeszcze nie jesteś subskrybentem, ale w czasie zliczania komentarzy będziesz, to Twoje komentarze również będą liczyć się podwójnie. Później zawsze będziesz mógł się wypisać.