Miesiąc w Gerlos – fotorelacja

By Marzec 8, 2016 Styczeń 15th, 2018 De-stress, Snowboard
month in gerlos

Właśnie skończył się mój bardzo fajny miesięczny pobyt w Alpach. Przez cztery szybkie tygodnie pracowałem w tyrolsko-holenderskiej szkole snowboardowej Hot-Zone w wiosce Gerlos. Tak. Znana dolina Zillertal i bardzo fajny ośrodek narciarski Zillertal Arena. Pracowałem tam w charakterze instruktora snowboardu. Fajna praca. Bardzo wdzięczna i dobrze się bawiłem ucząc praktycznie 6 dni w tygodniu. Z tego powodu (w nagrodę za ciężką pracę ;> ) postanowiłem zrobić sobie tydzień wolnego od bloga i dlatego ostatnio niewiele się działo. Nie będą przepraszał, bo właśnie wróciłem ze zdwojoną mocą. Oto w końcu nowy wpis. Fotorelacja z mojego pobytu w Gerlos. W alpejskiej wiosce zdominowanej przez holenderskich turystów. Którą zwą również Klein Amsterdam.

Zdjęcia najładniejsze

potem będą coraz lepsze;-), jak zawsze nieskromnie, ale jak nie sprawdzicie to będziecie żałować

filtry

arena-snowpark

zachód słońca w Gerlos Zillertal Arena

 

Autokryptoreklama

Napisałem już jeden wpis związany z pobytem w Gerlos. Można go znaleźć tutaj “Dzień wolny w Zillertal Arena”.

Zdjęcia czarnobiałe

coś dla naszych czytelników, którzy widzą wszystko w mono…

bw

gerlos

bw2

TEST: jeśli nic nie zauważyłeś w poprzednim akapicie, to sorry – jesteś daltonistą :(.

Zdjęcia mnie

coś dla żeńskiej części czytelników. Ale od razu mówię… zajęty jestem.
max

Z jednym z najzdolniejszych uczniów Maxem 🙂 Cheers mate:)

gerlos

Zdjęcia z serii z.o.o.

w rolach głównych prawie-rozjechany króliczek oraz canonimowy koń

królik

horse

królik w gerlos ried

Zdjęcia instagramowe

Niezapomnijcie, że jesteśmy również na Instagramie 🙂 oto parę fotek. Nie zawahajcie się polubić ;).

To by było na tyle. Następnym razem postaramy się wrzucić coś mniej rozrywkowego i bardziej pożytecznego:). Tematy, które w najbliższej przyszłości poruszymy to m.in. test gogli Anona, izolacja topograficzna, GIS w górach oraz inne niespodziewane niespodzianki, spontaniczne niespodziajki i nieplanowane zaskakiwajki… Tschues.

 

Krzysiek

Krzysiek

Przede wszystkim otwartość. Otwartość na zmianę i na ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie.   Jestem instruktorem snowboardu. Jest to nie tylko moje hobby, ale również coraz stabilniejsze źródło dochodu. Kocham to co robię. Mogę nauczyć Cię jeździć na desce, a na dodatek zainspirować do zmiany swojego życia na lepsze - tak aby toczyło się ono według Twojego scenariusza. Chciałbym Ciebie zachęcić, żebyś również spróbował robić to w czym czujesz się najbardziej komfortowo. Wykształcenie i wiek nie grają roli. Nigdy nie jest za późno żeby iść za głosem serca. Wystarczy tylko otworzyć się na zmianę i na pozytywnych ludzi, a cudowne, niespodziewane rzeczy zaczną przydarzać Ci się same :). Serio...