Nauka jazdy na snowboardzie

nauka jazdy na desce instruktor

Nauka jazdy na desce

Do końca kwietnia 2018 zapraszam na lekcje w Tyrolu. Dowolne miejsce – dojazd do klienta.

Lekcje snowboardu

Mam na imię Krzysiek. Od 7 lat jestem instruktorem snowboardu (licencja BASI). Obecnie uczę w Austrii w Gerlos w Hotzone School Of Snowboarding. Zapraszam na lekcje snowboardu zarówno prywatne jak i grupowe.

W czym mogę Ci pomóc:

  1. Nauczę Cię snowboardu od podstaw. Bez bólu tylnej części ciała.
  2. Poprawię Twoje zakręty, żeby były łatwe i przyjemne.
  3. Nauczę Cię karwowania i karwingu (taki spolszczony angielski, ale wiesz o co chodzi :p ).
  4. Nauczę Cię podstaw freestylu i freeride’u.
  5. Chcesz zostać instruktorem snowboardu? Zapraszam na trening dla przyszłych instruktorów.

Co jeśli nie jedziesz w tym roku w góry

Pierwsza opcja jest następująca. Będę prowadził w tym sezonie snowboardowe webinary. Czyli takie internetowe lekcje na żywo. W każdy poniedziałek o 12:35 :). Możesz się na nie zapisać pod tym adresem: WEBINAR.

Druga opcja, którą oferuję, to “Analiza video”. Wysyłasz mi nagranie, na którym widać jak jeździsz i jak robisz zakręty. Ja przygotowuję Ci zestaw wskazówek i ćwiczeń i umawiamy się na konsultacje skype.

 

Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu

mail@7hillz.pl

Nauka jazdy na desce snowboardowej

Ile trwa lekcja

Tyle ile chcesz. Najchętniej umawiam się na cały dzień na stoku. Czyli dwie godziny przed południem, potem wspólny lunch, i dwie godziny po południu. Godzin może być oczywiście więcej na życzenie lub mniej. Ja jestem pod tym względem elastyczny :).

Ile kosztuje lekcja

To zależy od lokalizacji. Jeśli chodzi o lekcje w Austrii to oferuję Ci mega zniżki na lekcje pod szyldem austriackiej szkoły, w której uczę. Lekcje są mniej więcej w cenie, którą byś zapłacił jadąc z biurem podróży z Polski. Szczegóły piszę na maila.

Jak wygląda lekcja

Jest fajnie. Dbam o Twoje bezpieczeństwo na stoku i staram się, żebyś wyszedł z lekcji z poczuciem, że czegoś się nauczyłeś, ale też, że nie zmęczyłeś materiału i chcesz szybko wracać na stok.

 

Bezpośredni kontakt do mnie:

mail@7hillz.pl

 

 

*wystawiam faktury VAT