Krzysiek Damian Dąbrowski

Prywatnie

Jestem szczęśliwym tatusiem. Jestem mężem i kochankiem tej samej fajnej kobiety co ma na imię Ula (u la la).

Zawodowo

Gdy nadchodzi zima (hu hu ha) jestem instruktorem snowboardu. Dzięki blogowi, na którym teraz jesteś, mam fajnych uczniów, którym pomagam poczuć się tak radośnie jak uczące się chodzić dziecko.

Moja filozofa na kolejne 100 lat

  • Rodzina, hobby i praca. To taki życiowy tripod, trzy nogi na których pragnę twardo stać.
  • Ciało, umysł i dusza. To kolejna fajna trójca. Trzy sfery, które równomiernie rozwijam. Tylko wtedy czuję, że żyję pełnią życia. Rozwój życia osobistego i zawodowego + rozwój emocjonalny i duchowy = szczęście.

A oto ja i moja wesoła rodzinka 😀

Leoness Photography

O autorze na youtube

Lat na snowboardzie

10

Dni na stoku w 2019

147

Poczuj znowu radość

Radość i poczucie szczęścia to emocje, które powstają w nas gdy doznajemy czegoś nowego, gdy uczymy się i czujemy efekty tej nauki. Na lekcji snowboardu ze mną poczujesz się tak radośnie jak dziecko, któremu udało się zrobić pierwszy w życiu krok :). Będziesz zmęczony, ale szczęśliwy.

Lekcje snowboardu

Pierdu, pierdu:

  • Lubię cieciorkę, jaglankę i kawę
  • Gram na gitarze
  • Kocham góry
  • Medytuję 20 minut dziennie

Historia, która może cię zainspirować

Nie musisz mieć talentu. Nie ma nawet znaczenia, czy zaczynałeś w wieku 4 lat. Możesz tu i teraz zacząć robić to, co daje ci poczucie sensu, wywołuje pozytywne emocje i chęć do życia. Możesz zacząć od zera w dowolnym wieku. Ja przeszedłem taką ścieżką od zera już dwa razy w soim życiu i jestem żywym dowodem na to, że :

  • da się
  • warto

Jeżdżę na desce od 10 lat, uczę od 7.  Ale pierwszy raz stanąłem na snowboardzie w wieku 27 lat. Późno prawda? 🙂 Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale. Nie przeszkodziło mi to w zamianie ścieżki kariery. Jak widzisz oprócz tego, że uczę snowboardu, chcę również inspirować. Jeśli ciekaw jesteś mojej historii, przeczytaj tę oto opowiastkę w trybie żartobliwym: