Czy jesteś osobą, która ...

* rozwija swoje pasje?
* dąży do tego, aby robić w życiu to co kocha?

Wspaniale. To tak jak ja. Pokażę Ci, że to co kochasz robić, Twoje pasje, a nawet hobby, można przekuć w źródło dochodu.

A oto ja i moja wesoła rodzinka 😀

Leoness Photography

Jestem tu dla Ciebie

Pomogę Ci:

–> przebranżowić się, tak abyś wykonywał pracę zgodną z Twoim charakterem, wartościami i oczekiwaniami. Zacznij od wypisania sobie wszystkich swoich hobby i pasji. Jestem pewien, że na liście, którą właśnie zrobiłeś znajduje się praca Twoich marzeń. Kontynuuj swoje poszukiwania i zapisz się na NEWSLETTER poświęcony tematyce budowania biznesu z pasji. Jeśli Twoją pracą marzeń jest programowanie, mam dla Ciebie gotową strategię na znalezienie pierwszej pracy.

Nauczę Cię:

–> jeździć na snowboardzie. Jestem instruktorem, uczę obecnie w Austrii. Uwielbiam dzikie zjazdy poza trasami. Uczę się gór. Studiuje ich zmienność, zarówno w zimie jak i latem. Bezpieczeństwo w górach zawsze stawiam ponad żądzę przygody. Choć nie zawsze tak bywało. Zapraszam na lekcje w sercu Tyrolu. A jeśli jesteś daleko od gór, to zacznij od teorii podstaw jazdy na desce i pobierz sobie za darmo tego E-BOOK’a. Zapraszam również na snowboardowe webinary.

Kim jestem?

Prywatnie

Jestem szczęśliwym tatusiem. Jestem mężem i kochankiem tej samej fajnej kobiety co ma na imię Ula (u la la).

Zawodowo

Gdy nadchodzi zima (hu hu ha) przeobrażam się w instruktora snowboardu. Natomiast w lato, do tej pory pracowałem jako freelancer w IT, a w tym roku przyszło mi być tatą w pełnym wymiarze godzin. Trzymajcie kciuki.

Moja filozofa na kolejne 100 lat

  • Rodzina, hobby i praca. To taki życiowy tripod, trzy nogi na których pragnę twardo stać.
  • Ciało, umysł i dusza. To kolejna fajna trójca. Trzy sfery, które równomiernie rozwijam. Tylko wtedy czuję, że żyję pełnią życia.

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Krzysiek Dąbrowski

Od 7 lat jestem instruktorem snowboardu. Deska to moje hobby, pasja i praca w jednym.

Prowadzę dość specyficzny, ciutkę nonkonformistyczny styl życia. Spełniam marzenia i nigdy nie waham się kiedy los rzuca mi pod nogi szansę lub gdy po prostu nadarza mi się jakaś niecodzienna okazja.

Z zamiłowania jestem kowalem. Kowalem swojego losu.

Obserwuj mój profil na facebooku lub dołącz do moich znajomych.

Najnowszy artykuł