Czy jesteś osobą, która ...

* rozwija swoje pasje?
* dąży do tego, aby robić w życiu to co kocha?

Wspaniale. To tak jak ja. Pokażę Ci, że to co kochasz robić, Twoje pasje, a nawet hobby, można przekuć w źródło dochodu.

A oto ja i moja wesoła rodzinka 😀

Leoness Photography

Jestem tu dla Ciebie

Edytuj swoje życie do momentu, aż będzie spełnieniem twoich marzeń. Jestem tu dla przykładu, że nie trzeba mieć talentu, nie trzeba zacząć w wieku 4 lat, żeby robić w życiu to co się kocha.

W tle tego przekazu będą przewijać się góry i snowboard.

Jestem instruktorem snowboardu. Mieszkam w Innsbrucku. Uwielbiam dzikie zjazdy poza trasami. Uczę się gór. Studiuję ich zmienność, zarówno w zimie jak i latem. Bezpieczeństwo w górach zawsze stawiam ponad żądzę przygody. Choć nie zawsze tak bywało. Zapraszam na lekcje w sercu Tyrolu. A jeśli jesteś daleko od gór, to zacznij od teorii podstaw jazdy na desce i pobierz sobie za darmo tego E-BOOK’a. Zapraszam również na snowboardowe webinary.

Kim jestem?

Prywatnie

Jestem szczęśliwym tatusiem. Jestem mężem i kochankiem tej samej fajnej kobiety co ma na imię Ula (u la la).

Zawodowo

Gdy nadchodzi zima (hu hu ha) przeobrażam się w instruktora snowboardu. Natomiast w lato, do tej pory pracowałem jako freelancer w IT, a w tym roku przyszło mi być tatą w pełnym wymiarze godzin. Trzymajcie kciuki.

Moja filozofa na kolejne 100 lat

  • Rodzina, hobby i praca. To taki życiowy tripod, trzy nogi na których pragnę twardo stać.
  • Ciało, umysł i dusza. To kolejna fajna trójca. Trzy sfery, które równomiernie rozwijam. Tylko wtedy czuję, że żyję pełnią życia.

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Krzysiek Dąbrowski

Od 7 lat jestem instruktorem snowboardu. Deska to moje hobby, pasja i praca w jednym.

Prowadzę dość specyficzny, ciutkę nonkonformistyczny styl życia. Spełniam marzenia i nigdy nie waham się kiedy los rzuca mi pod nogi szansę lub gdy po prostu nadarza mi się jakaś niecodzienna okazja.

Z zamiłowania jestem kowalem. Kowalem swojego losu.

Obserwuj mój profil na facebooku lub dołącz do moich znajomych.

Najnowszy artykuł