KONKURS: gogle+2 szybki o wartości >250zł do wygrania

By Styczeń 28, 2019 Snowboard
gogle outdoor master

Z okazji 500 subskrypcji, które niedługo stukną na moim kanale youtube, jest łatwy łup do zgarnięcia. Zasady są proste. Ale ostrzegam, że to nie jest coś dla leniwych, są aż 2 kroki do zrobienia ;p. Mam nadzieję, że te fajne gogle trafią do kogoś, kto rzeczywiście ich potrzebuje, a nie pójdą do zhandlowania – tego nie jestem w stanie zweryfikować, ani w żaden sposób odsiać allegrowiczów, dlatego wstęp wolny dla wszystkich.

Gogle, 2 szybki i pokrowiec

Do wygrania są nowiuteńkie gogle firmy Outdoor Master. Mają one wymienną, magnetyczną szybkę. Do gogli dołączona jest dodatkowa szybka, mini futerał oraz woreczek/ściereczka. Wartość wygranej to ponad 250 zł.

gogle, szybka i futerał outdoor master

Jak wziąć udział

Krok 1

Udostępnij filmik pt. “Castle Snowboarding”, który znajdziesz na moim kanale. Udostępnij go gdzieś na swoich social mediach, czy to na facebooku, instagramie, twitterze – nie ma znaczenia.

Link do filmiku : https://youtu.be/ygy1QS3-jMk

Krok 2

W komentarzach pod filmikiem “Castle Snowboarding” wrzuć link do swojego profilu społecznościowego, na którym udostępniłeś ten filmik.

Kto wygra i kiedy/gdzie to ogłoszę

Wygra ten, kto będzie miał najwięcej like’ów, share’ów i komentarzy w sumie.

Np. jeśli pod postem, który udostępniłeś, będzie 10 polubień, 1 udostępnienie i 2 komentarze, to liczę to jako 13 punktów. Kto więcej tych punktów uzbiera, wygra gogle. Ilości wyświetleń posta nie biorę pod uwagę.

Akcja trwa do momentu, w którym kanał przekroczy 500 subskrypcji. Wtedy siadam, wszystko zliczam i zrobię z tego filmik, na którym ogłoszę zwycięzcę :).

Powodzenia. Łup jest dość łatwy, z racji tego, że tłumów prawdopodobnie nie będzie. Ilość uczestników szacuję na kilkanaście (max. kilkadziesiąt) – więc konkurencja malutka, a gogle są niczego sobie. Na pewno to nie jest jakiś budżetowy bubel 🙂

 

Krzysiek

Przede wszystkim otwartość. Otwartość na zmianę i na ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie.   Jestem instruktorem snowboardu. Jest to nie tylko moje hobby, ale również coraz stabilniejsze źródło dochodu. Kocham to co robię. Mogę nauczyć Cię jeździć na desce, a na dodatek zainspirować do zmiany swojego życia na lepsze - tak aby toczyło się ono według Twojego scenariusza. Chciałbym Ciebie zachęcić, żebyś również spróbował robić to w czym czujesz się najbardziej komfortowo. Wykształcenie i wiek nie grają roli. Nigdy nie jest za późno żeby iść za głosem serca. Wystarczy tylko otworzyć się na zmianę i na pozytywnych ludzi, a cudowne, niespodziewane rzeczy zaczną przydarzać Ci się same :). Serio...