KONKURS: gogle+2 szybki o wartości >250zł do wygrania

Autor: 28 stycznia, 20199 czerwca, 2019Uncategorized
gogle outdoor master

Z okazji 500 subskrypcji, które niedługo stukną na moim kanale youtube, jest łatwy łup do zgarnięcia. Zasady są proste. Ale ostrzegam, że to nie jest coś dla leniwych, są aż 2 kroki do zrobienia ;p. Mam nadzieję, że te fajne gogle trafią do kogoś, kto rzeczywiście ich potrzebuje, a nie pójdą do zhandlowania – tego nie jestem w stanie zweryfikować, ani w żaden sposób odsiać allegrowiczów, dlatego wstęp wolny dla wszystkich.

Gogle, 2 szybki i pokrowiec

Do wygrania są nowiuteńkie gogle firmy Outdoor Master. Mają one wymienną, magnetyczną szybkę. Do gogli dołączona jest dodatkowa szybka, mini futerał oraz woreczek/ściereczka. Wartość wygranej to ponad 250 zł.

gogle, szybka i futerał outdoor master

Jak wziąć udział

Krok 1

Udostępnij filmik pt. “Castle Snowboarding”, który znajdziesz na moim kanale. Udostępnij go gdzieś na swoich social mediach, czy to na facebooku, instagramie, twitterze – nie ma znaczenia.

Link do filmiku : https://youtu.be/ygy1QS3-jMk

Krok 2

W komentarzach pod filmikiem “Castle Snowboarding” wrzuć link do swojego profilu społecznościowego, na którym udostępniłeś ten filmik.

Kto wygra i kiedy/gdzie to ogłoszę

Wygra ten, kto będzie miał najwięcej like’ów, share’ów i komentarzy w sumie.

Np. jeśli pod postem, który udostępniłeś, będzie 10 polubień, 1 udostępnienie i 2 komentarze, to liczę to jako 13 punktów. Kto więcej tych punktów uzbiera, wygra gogle. Ilości wyświetleń posta nie biorę pod uwagę.

Akcja trwa do momentu, w którym kanał przekroczy 500 subskrypcji. Wtedy siadam, wszystko zliczam i zrobię z tego filmik, na którym ogłoszę zwycięzcę :).

Powodzenia. Łup jest dość łatwy, z racji tego, że tłumów prawdopodobnie nie będzie. Ilość uczestników szacuję na kilkanaście (max. kilkadziesiąt) – więc konkurencja malutka, a gogle są niczego sobie. Na pewno to nie jest jakiś budżetowy bubel 🙂