WSTĘP

Urodziliśmy się w zajebistych czasach, w jednym z lepszych miejsc na świecie. Można powiedzieć, że wygraliśmy w totka. Mamy niezliczone możliwości. Szanse się same pojawiają. Wystarczy, że skorzystamy. Wystarczy nasza mała inicjatywa, nasz pierwszy ruch i uruchamiamy sekwencję pozytywnych zdarzeń. Możemy realnie robić wszystko co nas kręci. Grzechem jest nie korzystanie. Tkwienie w sytuacji, która nie jest po naszej myśli to błąd. Niezależnie czy to zła, czy też bardzo komfortowa sytuacja. Np. ciepła , dobrze płatna posadka, w której nas zabija nuda to wygodnictwo i zmarnowane cenne godziny życia. Jeśli masz podobne odczucia to przeczytaj to:

O tym, że każdy chce żyć po swojemu, ale nie każdy próbuje

carpe diem

O BLOGU

 

Ten blog tutaj – na którym jesteś nie bez przyczyny – to fragment mojego krótkiego życia. Krótkiego na razie, ale mam zamiar żyć długo i szczęśliwie. Opowiadam tutaj o mojej bitwie w słusznej sprawie. Bitwie w imię przeżywania swojego życia według własnego scenariusza. Piszę o swoim poszukiwaniu idealnego work-life balance. Co oznacza dla mnie DOBRY work-life balance? PRACĘ. Czyli zarabianie pieniędzy poprzez robienie rzeczy, które się lubi, lub kocha. Czyli wykonywanie czynności, które współgrają z naszym charakterem, temperamentem i potrzebami. ŻYCIE. Czyli rodzina, pasje, marzenia. I wszystko to co “po godzinach”. Wyzwania, które stawia życie, niekoniecznie miłe sprawy, wybory, decyzje. Świadome stawianie im czoła zgodnie z własnymi wartościami. Porażki i wygrane, odbicia od dna i wzloty. Dzięki nim zdobywamy doświadczenie i nasze życie staje się cenniejsze i bardziej wyraziste.

Może i nie mamy 100% kontroli nad powyższymi. Ale to MY sterujemy i wyznaczamy kurs. Jeśli zgadzasz się ze mną i wiesz, że będziesz tu czasem zaglądać to zachęcam do zapisania się na newsletter : 

Przeczytaj więcej o tym jak wygląda work-life balance we współczesnym świecie. Mamy masę możliwości. GRZECH nie korzystać z darów losu. Obudź się. Pomyśl co chcesz robić. I rób to. Ja to robię. A co robię, jak to robię i dlaczego to tematy 7hillsa.

O AUTORZE

Dowiedz się kim jestem i poznaj moją filozofię : przejdź do strony o autorze. A jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądała poprzednia wersja tej strony w 2016 roku kliknij tutaj. Albo po prostu

Przejdź do strony z wpisami…