Witaj na Siedmiu Wzgórzach

Co to 7hillz

To szkoła snowboardowa, którą wraz z moją marką osobistą buduję na różnych kanałach w internecie, która promuje sporty zimowe, skupia społeczność i sprawia, że jej klienci mają fantastyczne ferie zimowe.

Temat przewodni

Snowboard

  • Porady – o sprzęcie, technika jazdy, dla instruktorów
  • E-book, Kurs video
  • Lekcje indywidualne  i szkolenia w Tyrolu

Misja i cel

Mam dwie misje: biznesową i duchową. Pierwsza to promowanie snowboardingu i docieranie do jak największej grupy. Misja duchowa to inspirowanie do bycia odważnym, otwartym na nieznane i na popełnianie błędów.

Moim celem jest rozkręcenie stacjonarnego biznesu opartego na content marketingu. A konkretnie, szkoły snowboardowej i narciarskiej pozyskującej klientów z internetu.

Nieodłączną częścią tego bloga jest kanał na youtube. Zapraszam.

Zasubskrybuj

Motto

Otwartość na zmianę i ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie

Napisanych artykułów na blogu

211

Nagranych filmów na youtube

103

Poczuj znowu radość

Radość i poczucie szczęścia to emocje, które powstają w nas gdy doznajemy czegoś nowego, gdy uczymy się i czujemy efekty tej nauki. Na lekcji snowboardu ze mną poczujesz się tak radośnie jak dziecko, któremu udało się zrobić pierwszy w życiu krok :). Będziesz zmęczony, ale szczęśliwy.

Lekcje snowboardu

Moja historia w pigułce

Nazywam się Krzysiek Dąbrowski. Jestem instruktorem snowboardu, uczę na terenie całego Tyrolu. Wywróciłem swoje życie do góry nogami robiąc ekstremalny career-switch ze świata IT w sporty zimowe. Więcej…