Śnieżna se…se…sesja wesołej rodzinki

By Luty 10, 2018 Marzec 3rd, 2018 De-stress, Snowboard, Życie.praca
Leoness Photography

Przede wszystkim otwartość. Otwartość na zmianę i na ludzi powodują, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie.

Dwa lata temu uczyłem pewnego chłopczyka jazdy na desce. Przyjeżdża on co roku z rodzicami i małym braciszkiem na ferie zimowe do Gerlos. Poznałem tą bardzo sympatyczną rodzinkę. Zakochani w górach, w sportach zimowych. Zawsze jest ich miło spotkać.

Mama tego chłopczyka jest zawodową fotografką. Zaoferowała nam rodzinną sesję zdjęciową w zimowym plenerze. Nie sposób było odmówić 🙂 Efekty widoczne są poniżej.

Jeśli ktoś poszukuje fotografa to szczerze mogę polecić Leoness Photography – okolice Salisbury (UK).Leoness
Leoness Photography

Z moja wesołą rodzinką występujemy co tydzień w snowboardowych webinarach, no chyba, że dzieciaki są nieznośne, to wtedy zostają w domu. Wtedy live’a prowadzę sam. Jeśli interesują Cię takie spotkania to zapraszam tu: WEBINARY.

leoness salisbury uk

 

Krzysiek

Przede wszystkim otwartość. Otwartość na zmianę i na ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie.   Jestem instruktorem snowboardu. Jest to nie tylko moje hobby, ale również coraz stabilniejsze źródło dochodu. Kocham to co robię. Mogę nauczyć Cię jeździć na desce, a na dodatek zainspirować do zmiany swojego życia na lepsze - tak aby toczyło się ono według Twojego scenariusza. Chciałbym Ciebie zachęcić, żebyś również spróbował robić to w czym czujesz się najbardziej komfortowo. Wykształcenie i wiek nie grają roli. Nigdy nie jest za późno żeby iść za głosem serca. Wystarczy tylko otworzyć się na zmianę i na pozytywnych ludzi, a cudowne, niespodziewane rzeczy zaczną przydarzać Ci się same :). Serio...