Share Week 2016

Autor: 29 marca, 201619 marca, 2018Życie.praca
share week 2016

Młody gość, bloger z Warszawy. Czytam go od samego początku mojej przygody z prowadzeniem bloga. Andrzej Tucholski wpadł parę lat temu na bardzo dobry pomysł. Ogłosił trwającą tydzień akcję, która polegała na tym, że zaapelował do blogerów, aby polecali się nawzajem, odkrywali przed swoimi czytelnikami kim się inspirują i kogo czytają. W tym roku jest już piąta edycja tej akcji. Ma ona miano Share Week 2016:). Postanowiłem też się wplątać w ten cały haharmider.

Oto trzy blogi, które czytam i serdecznie polecam:

share week 2016

Jonna Jinton to nie tylko blogera, vlogerka i fotografka. To artystka do kwadratu. Pochodzi ze Szwecji. Pisze po szwedzku. I tylko po szwedzku. Jednak to nie przeszkadza żeby wchodzić regularnie na jej blog i za każdym razem dać się przenieść do innego świata. Świata marzeń, tajemnic, nieodgadnionych emocji związanych z bliskością natury. Jeśli pisze, tak samo dobrze jak robi zdjęcia to idę uczyć się szwedzkiego:).

overhere

Blog Joanny i Bartka – Overhere. W sumie czytam ich od niedawna, ale za to regularnie. Piszą tylko po angielsku i po części dzięki ich blogowi zdecydowałem żeby również kontynuować pisanie w tym języku. Tematyka bloga jest szeroko-pojęta-górska. Dlaczego mnie inspirują? Bo odwiedzają ciekawe miejsca, w których nigdy nie byłem i pokazują co jeszcze można robić w górach, o czym jeszcze nie słyszałem:) np. canyoning.

share week

Duże podróże – mega profesjonalny blog podróżniczy. Mnóstwo wyczerpujących porad i wskazówek dla turystów. Blogowy przewodnik po takich miejscach jak Porto, Wiedeń czy Amsterdam (oraz wielu wielu innych). Czasem wpadam tam tylko pooglądać zdjęcia i poszperać po starych postach. Każda taka wizyta to mini podróż, która poprawia humor na resztę dnia:).

Pozdrawiam,

Krzysiek