5 tyrolskich lodowców

Ten wpis to oferta. Pomysł, na który wpadłem kilka tygodni temu, gdy robiłem analizę ponad 200 szkół narciarskich w Tyrolu (już wkrótce opublikuję rezultaty na blogu!).

W Tyrolu jest 5 lodowców, na których jest infrastruktura do uprawiania sportów zimowych przez większość dni w roku.

  1. Najbardziej znany wśród Polaków Hintertux
  2. Stubai
  3. Sölden
  4. Pitztal
  5. Kaunertal

Wszystkie są mniej więcej położone godzinę jazdy samochodem od Innsbrucka.

Jeśli ktoś ma nocleg w dobrym miejscu, to codziennie może sobie jeździć na innym lodowcu. Tak jak wiele osób robi w Zillertal. Jeden dzień Fügen, drugi Mayrhofen, trzeci Zell am Ziller itd…

5 dni 5 lodowców

Z grupą do 5 osób odwiedzimy wszystkie tyrolskie lodowce, codziennie inny. To będzie przede wszystkim szkolenie z jazdy na snowboardzie. A ponadto dla chętnych zwiedzanie lodowych jaskiń, ćwiczenie korzystania ze sprzętu lawinowego oraz wizyty w najlepszych restauracjach.

To nie jest w żadnym wypadku szkolenie lawinowe. Po prostu jeśli znajdą się chętni, poćwiczymy sobie korzystanie ze sprzętu w terenie. Czyli m.in. szukanie zakopanego nadajnika na czas, test kompresji i inne ciekawe tematy związane z bezpieczeństwem w górach.

Będziemy poruszać się tylko po przygotowanych stokach ew. tuż przy stokach, nie będziemy jeździć poza trasami na lodowcach.

Kiedy?

W październiku i listopadzie.

Każdego dnia będę dostępny od 9:00 do 15:00.

Wymagania

Robienie zakrętów na snowboardzie bez przewracania się.

Ubezpieczenie turystyczne zawierające sporty zimowe.

Zgłoszenie minimum 4 tygodnie przed preferowanym terminem, ze względu na konieczność zorganizowania pozwoleń.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu:

email adres

Zajawka do tej oferty, którą prawdopodobnie widziałeś już na facebooku:

Krzysiek

Przede wszystkim otwartość. Otwartość na zmianę i na ludzi powoduje, że przydarzają nam się niespodziewane, pozytywne historie.   Jestem instruktorem snowboardu. Jest to nie tylko moje hobby, ale również coraz stabilniejsze źródło dochodu. Kocham to co robię. Mogę nauczyć Cię jeździć na desce, a na dodatek zainspirować do zmiany swojego życia na lepsze - tak aby toczyło się ono według Twojego scenariusza. Chciałbym Ciebie zachęcić, żebyś również spróbował robić to w czym czujesz się najbardziej komfortowo. Wykształcenie i wiek nie grają roli. Nigdy nie jest za późno żeby iść za głosem serca. Wystarczy tylko otworzyć się na zmianę i na pozytywnych ludzi, a cudowne, niespodziewane rzeczy zaczną przydarzać Ci się same :). Serio...