SNOWBOARD WEBiNAR

NA ŻYWO PROSTO Z ALPEJSKICH STOKÓW

1

Zapisz się za darmo!

Odkrywaj nowe miejsca w Alpach. Zostań lepszym snowboardzistą. Porady dla początkujących, Q&A, a jeśli wyślesz mi swoje video, zrobimy wspólnie analizę twojej techniki.
2

Dostęp do grupy dla snowboardzistów

Zaraz po tym jak się zapiszesz, dostaniesz link do prywatnej grupy snowboardowego wsparcia. Tam będzie odbywać się większość webinarów. Będąc w tej grupie dowiesz się o wszystkim pierwszy. M. in. o webinarach, konkursach i akcjach promocyjnych.
3

Dołącz do naszej snowboardowej społeczności

W grupie siła. Bądź częścią tej fajnej zajawki, która sobie tutaj pomalutku zakwita :).
Webinar snowboard

STRONA W PRZEBUDOWIE – PRZEPRASZAM ZA NIEDOGODNOŚCI

Facebook live na prywatnej grupie

Prosto z alpejskich stoków, poprowadzę lekcje jazdy na desce. Będziesz je mógł obejrzeć na żywo w internecie, na prywatnej grupie facebookowej. Dostęp do grupy uzyskasz po zapisaniu się w poniższym formularzu. Jest to równoznaczne z zapisaniem się na listę mailową, co daje Ci dostęp do bonusowej zawartości bloga. Zero spamu, wysyłam tylko wartościowe rzeczy.

Najbliższy webinar w grudniu 2018. Temat “Kontrola rotacji na snowboardzie”.


Technika jazdy na desce – webinar

Kto prowadzi

Nazywam się Krzysiek Dąbrowski, jestem instruktorem snowboardu. Uczę obecnie w Tyrolu. Do końca kwietnia mieszkam w Gerlos (Zillertal). I to właśnie stąd poprowadzę dla Ciebie serię webinarów.

To są moje pierwsze webinary. Testuję, próbuję różne pomysły, oswajam się z kamerą i z byciem “live”. Zapraszam wraz z moją rodzinką 2+2, która też będzie się w tych lekcjach przewijać – przedstawialiśmy się wszyscy już w premierowym odcinku, który odbył się 29 stycznia 2018. Będziesz mógł go obejrzeć po zalogowaniu się do grupy.

W marcu planuję poprowadzić dłuższą lekcję i wykorzystać wszystko to, czego nauczę się podczas testowych webinarów w lutym.

Kiedy

W grudniu (2018) udostępnię facebook live na zamkniętej grupie, do której uzyskasz dostęp po zapisaniu się w formularzu powyżej.