WYNIKI KONKURSU i dogrywka na połowę sezonu

Autor: 18 lutego, 20199 czerwca, 2019Uncategorized

Te oto fajne gogle były do wygrania w konkursie na kanale youtube z okazji 500 subskrybentów. Już wiadomo kto wygrał.

[yellowbox]Dobra wiadomość: jest jeszcze jedna para do zgarnięcia, bo dostałem DWA komplety. Te drugie są już naznaczone co prawda mianem “potestowych”, ale może przydadzą ci się. Info zaraz pod ogłoszeniem zwycięzcy.[/yellowbox]
gogle, szybka i futerał outdoor master

Zwycięzcą jest…

Konkurs był na kanale youtube. Oto oficjalne zamknięcie konkursu:

A tu lista uczestników oraz wyniki. Zwycięzcą jest Marcin Katus :). Brawo Ty! ;p

Potestowe do zgarnięcia – dogrywka konkursu

No więc dwa zdania o tych potestowych goglach. Jeździłem w nich 3 godziny i są nadal w stanie nadającym się do użycia. ;p żartuję – stan idealny, żadnej ryski :).

Więc jeśli jest to dla ciebie łakomy kąsek, to zapraszam. Komplet ten sam, czyli gogle z wymienną szybką, druga szybka (nieużywana) i pokrowiec.

Dogrywka konkursu jest tym razem tylko dla subskrybentów newslettera.

22 lutego w piątek wyślę subskrybentom e-mail z informacją na temat co zrobić, żeby mieć szansę zgarnąć gogle. Tym razem nie będzie chodziło o lajki – będzie to zabawa kreatywna :).

Połowa sezonu 2018/2019 na blogu

Zarobki z bloga

Dzięki blogowi już od trzech lat mam co jakiś czas lekcję snowboardu z czytelnikiem/przypadkowym czytelnikiem/subskrybentem. I to jest główny strumień dochodu z bloga – choć strumieniem tego nie mogę jeszcze nazwać, bo póki co ledwo kapie.

W tym sezonie pojawiło się nowe, blogowe źródło dochodu. A mianowicie chodzi o ofertę ubezpieczenia na wyjazd zimowy. Kupujesz ubezpieczenie przez linka z bloga, dostajesz zniżkę 30%, a ja dostaję prowizję. Spoko. To kolejny kranik, który ledwo co kapie – ale ja się z tego niezmiernie cieszę. Bo z czystym sumieniem polecam sprawdzoną polisę, ty masz jedną z największych zniżek, ubezpieczalnia też się cieszy, a ja mam pierwszy, prawdziwy dochód pasywny. WIN-WIN-WIN :).

Aha, jeszcze mam w dwóch, “sekretnych” miejscach na blogu linki do ceneo i amazona. Ale nie wiem co się tam dzieje, bo adres e-mail, na który zarejestrowałem tam konta, został u poprzedniego pracodawcy. A proces odzyskania konta – przynajmniej w przypadku Amazona – to jakaś masakra. Pewnie też coś tam powoli kapie. Na koniec sezonu postaram się to sprawdzić.

Rekord wyświetleń

Blog bije rekordy oglądalności, a ja biję rekordy zapracowania. Od początku grudnia, aż do dzisiaj blog miał 62 000 wyświetleń, a to dopiero połowa sezonu.

Na newsletterze przybyło 400 nowych subskrybentów!

Na youtube wybiło właśnie 500 subskrybcji.

Powoli, ale do przodu :).

Wiralowy filmik

Jeden z filmików z zeszłego roku przez chwilę stał się wiralowy i nabił 40000 wyswietleń. Jak na tak mały kanał to mega dużo, tym bardziej, że edytowałem na czuja – było to jedno z pierwszych nagrań i edycji.

Korzyść dla Ciebie

Najbardziej cieszę się z tego, że udaje mi się robić coś wartościowego dla czytelników i followersów. Zaznaczam, że robię to wszystko z pasji i czystej rządzy tworzenia :). Nie dla pieniędzy – choć moim marzeniem, które metodycznie realizuję jest utrzymywać moją rodzinę właśnie z tego czym się obecnie zajmuję.

Mam tu dla ciebie darmowe porady, lekcje, filmiki, grupę snowboardowego wsparcia, e-booka, ZNIŻKI, konkursy. Robi się coraz fajniej :). A będzie jeszcze fajniej jak będziesz tu częściej zaglądać :).