WYNIKI KONKURSU i dogrywka na połowę sezonu

Autor: Luty 18, 2019 Czerwiec 9th, 2019 Uncategorized

Te oto fajne gogle były do wygrania w konkursie na kanale youtube z okazji 500 subskrybentów. Już wiadomo kto wygrał.

Dobra wiadomość: jest jeszcze jedna para do zgarnięcia, bo dostałem DWA komplety. Te drugie są już naznaczone co prawda mianem “potestowych”, ale może przydadzą ci się. Info zaraz pod ogłoszeniem zwycięzcy.

gogle, szybka i futerał outdoor master

Zwycięzcą jest…

Konkurs był na kanale youtube. Oto oficjalne zamknięcie konkursu:

A tu lista uczestników oraz wyniki. Zwycięzcą jest Marcin Katus :). Brawo Ty! ;p

Potestowe do zgarnięcia – dogrywka konkursu

No więc dwa zdania o tych potestowych goglach. Jeździłem w nich 3 godziny i są nadal w stanie nadającym się do użycia. ;p żartuję – stan idealny, żadnej ryski :).

Więc jeśli jest to dla ciebie łakomy kąsek, to zapraszam. Komplet ten sam, czyli gogle z wymienną szybką, druga szybka (nieużywana) i pokrowiec.

Dogrywka konkursu jest tym razem tylko dla subskrybentów newslettera.

22 lutego w piątek wyślę subskrybentom e-mail z informacją na temat co zrobić, żeby mieć szansę zgarnąć gogle. Tym razem nie będzie chodziło o lajki – będzie to zabawa kreatywna :).

Połowa sezonu 2018/2019 na blogu

Zarobki z bloga

Dzięki blogowi już od trzech lat mam co jakiś czas lekcję snowboardu z czytelnikiem/przypadkowym czytelnikiem/subskrybentem. I to jest główny strumień dochodu z bloga – choć strumieniem tego nie mogę jeszcze nazwać, bo póki co ledwo kapie.

W tym sezonie pojawiło się nowe, blogowe źródło dochodu. A mianowicie chodzi o ofertę ubezpieczenia na wyjazd zimowy. Kupujesz ubezpieczenie przez linka z bloga, dostajesz zniżkę 30%, a ja dostaję prowizję. Spoko. To kolejny kranik, który ledwo co kapie – ale ja się z tego niezmiernie cieszę. Bo z czystym sumieniem polecam sprawdzoną polisę, ty masz jedną z największych zniżek, ubezpieczalnia też się cieszy, a ja mam pierwszy, prawdziwy dochód pasywny. WIN-WIN-WIN :).

Aha, jeszcze mam w dwóch, “sekretnych” miejscach na blogu linki do ceneo i amazona. Ale nie wiem co się tam dzieje, bo adres e-mail, na który zarejestrowałem tam konta, został u poprzedniego pracodawcy. A proces odzyskania konta – przynajmniej w przypadku Amazona – to jakaś masakra. Pewnie też coś tam powoli kapie. Na koniec sezonu postaram się to sprawdzić.

Rekord wyświetleń

Blog bije rekordy oglądalności, a ja biję rekordy zapracowania. Od początku grudnia, aż do dzisiaj blog miał 62 000 wyświetleń, a to dopiero połowa sezonu.

Na newsletterze przybyło 400 nowych subskrybentów!

Na youtube wybiło właśnie 500 subskrybcji.

Powoli, ale do przodu :).

Wiralowy filmik

Jeden z filmików z zeszłego roku przez chwilę stał się wiralowy i nabił 40000 wyswietleń. Jak na tak mały kanał to mega dużo, tym bardziej, że edytowałem na czuja – było to jedno z pierwszych nagrań i edycji.

Korzyść dla Ciebie

Najbardziej cieszę się z tego, że udaje mi się robić coś wartościowego dla czytelników i followersów. Zaznaczam, że robię to wszystko z pasji i czystej rządzy tworzenia :). Nie dla pieniędzy – choć moim marzeniem, które metodycznie realizuję jest utrzymywać moją rodzinę właśnie z tego czym się obecnie zajmuję.

Mam tu dla ciebie darmowe porady, lekcje, filmiki, grupę snowboardowego wsparcia, e-booka, ZNIŻKI, konkursy. Robi się coraz fajniej :). A będzie jeszcze fajniej jak będziesz tu częściej zaglądać :).